China fabrikë dhe prodhuesit MWA Reducer Planetary HA-090 | harmonik
Mirësevini në faqet tona të internetit!

Reduktuesi Planetik MWA HA-090

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Teya% TG0U% X2 [7 ~ GP_30XIE

Të dhënat e produktit

Numri i porosisë

HA-090

Përpunimi i personalizuar

po

Numri i Artikullit

MWA-HA-090

kategori

Reduktues planetar

Lloji ingranazhi

Reduktues ingranazhesh

Forma e instalimit

Drejtimi arbitrar

Format e paraqitjes

tricyclic

Fortësia e ingranazheve

Sipërfaqja e dhëmbëve të ngurtësuar

Aplikacion

reducer

markë

MWA

lloj

MWA-HA-090

Shpejtësia e hyrjes

4000 (rpm)

Karakteristikat

1. Reduktuesi planetar i serisë miraton kushinetën kryq, e cila ka karakteristikat e saktësisë së lartë, ngurtësisë së lartë dhe kapacitetit të madh të mbajtjes; momenti i mbajtjes është disa herë mbajtës i topit me brazdë të thellë; në të njëjtën kohë, kjo kushinetë përdoret për të realizuar daljen e të dy boshtit dhe diskut të një zbritësi, duke e bërë më të përshtatshëm për përdoruesit të përdorin dhe zëvendësojnë.

2. Reduktuesi planetar i serisë Ha miraton unazë rrethore të ingranazheve dhe përmes strukturës së ingranazheve miraton teknologjinë e formësimit të pajisjeve gjermane Vera për të përpunuar veshjet e brendshme. Saktësia e saj e ingranazheve është më e lartë se teknologjia tradicionale e formësimit të veshjeve, dhe qëndrueshmëria e produktit është e shkëlqyeshme.

3. ingranazhet planetare të përdorura në reduktuesin planetar të serive Ha përpunohen duke futur dhe mbështjellë procesin e pajisjeve Vera të importuara nga Gjermania, me precizion të lartë; ngurtësia sipërfaqësore e ingranazheve është rritur në 900HV duke përdorur teknologji të përparuar të nitriding jonit, gjë që bën që produktet të kenë një jetë shumë të lartë shërbimi.

4. Reduktuesi i serive Ha është projektuar me veshje spirale. Vegla është më e qetë pas llogaritjes së profilizimit nga programi japonez i ingranazheve planetare, dhe ka karakteristikat e zhurmës së ulët, çift rrotullues në prodhim të lartë dhe reagim të ulët.

5. Fundi i hyrjes dhe pajisja mbyllëse e reduktuesit planetar të serisë HA miratojnë një strukturë të integruar për të siguruar që forca maksimale e kapjes vepron në boshtin e motorit dhe saktësia e transmetimit të reduktorit është gabim zero me shpejtësi të lartë të hyrjes.


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni